Usługi remontowe i budowlane

Usługi remontowe

„Budo-Dekoracja” to firma budowlana, która świadczy kompleksowe usługi remontowe oraz wykończenia mieszkań, od 1999 roku. Przez te wszystkie lata wykonaliśmy wiele inwestycji budowlanych, wykończeniowych, remontowych, adaptacyjnych domów jednorodzinnych, mieszkań, zakładów pracy i obiektów publicznych.

Usługi budowlane

Firma budowlana Częstochowa specjalizuje się w wykonywaniu na zlecenie klienta wszelkich usług budowlano-remontowych. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze oraz bogatemu doświadczeniu oferta usług jest bardzo zróżnicowana i może obejmować cały zakres kompleksowej budowy i remontu, jak i pojedyncze prace wykończeniowe. Usługi remontowe i budowlane Częstochowa, w których się specjalizujemy to przede wszystkim:

  • generalnej obsłudze całego procesu budowlanego od projektu do
    zrealizowania i odbioru

Remonty Częstochowa zapewniają najwyższy poziom wykonania prac remontowych, dzięki czemu końcowy efekt jest naprawdę wspaniały. Ponadto jesteśmy w posiadaniu profesjonalnych narzędzi i sprzętów, które nie tylko przyczyniają się do wykonywania różnego rodzaju robót, ale również zapewniają bezpieczeństwo.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Pracujemy w wielu miejscach w kraju. Głównie na terenie miast: Częstochowa – Kłobuck, Opole, Katowice

Dlaczego my?

WYPOZARZENIE

Posiadamy profesjonalne i nowoczesne narzędzia

DOŚWIADCZENIE

Na rynku jesteśmy od 1999 roku

CENY

Nasze usługi są wykonywane w przystępnych cenach